Asansörlü Nakliyat
Atik Nakliyat'ın sunduğu, asansörlü nakliyat hizmetimiz, asansörlü nakliyat aracımız ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili nakliye hizmetinden yararlanın karlı çıkın. İstanbul asansörlü nakliyat aracı kiralamak isteyenlerin ve evini asansörlü nakliye aracı ile taşımak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında Asansörlü Taşıma aracımız eşyalarınızı güvenle taşır
İstanbul ve bir çok ilde hizmet verdiğimiz asansörlü nakliyat işlemlerinden nakliyat firmaları da faydalanabilmektedir. Bunun için yapmaları şart olan bizimle bağlantıya geçip asansörlü taşımacılık araçlarının kiralama hizmetinizden faydalanmak istiyorum demeleri yeterli.

İstanbul başta olmak üzere asansörlü araçlarını Türkiye genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız en yüksek kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama müddetleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Haneden haneye nakliyat araçlarımız içerisinde 2 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımız da mevcuttur.
Asansörlü Evden Eve Nakliyat şirketimiz senelerin vermiş olduğu bilgi birikimi, deneyim, güler yüzlü hizmet kalitesi ve hizmet anlayışı ile uzun yıllardan beri İstanbul merkezli nakliyat firması olarak yanınızdayız.

İstanbul’da sigortalı asansörlü nakliyat firmamız ile güvenli bir şekilde taşının. Garantili nakliye hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin ve eşyalarının güvenliği açısından sunduğumuz faydalı model hizmetimiz ile eşyalarınızı sigortalatıyor uz. Sigortalanan eşyalarınız güvenle taşınır. İstenmeyen bir şekilde olabilecek kazalara karşın, tüm olası iş güvenliği tedbirlerini almaktayız. Bunun yanı sıra tarafımız dışında oluşabilecek durumlara karşında kasko kapsamında eşyalarınız sigorta güvencesiyle ile sigortalanır. Bu bedel sigorta firması tarafından ödenir. Olası tüm zararlarınız Atik Nakliyat firmamızca karşılanır. Sigortalı taşıma hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz.

Atik Nakliyat, İstanbul’da Asansörlü Taşımacılık Hizmeti kapsamında Anadolu ve Avrupa Yakasında hizmetinizdedir. Talep halinde aynı gün içerisinde bir kaç saatte eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Alanında uzman personel kadromuz ile profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. En üst katlara kadar çıkabilen asansörlü vinç aracımız ile günlerce sürecek eşya taşımaları 1-2 saat içerisinde tamamlanır. Üstelik eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kalkar. Aynı zamanda zamandan tasarruf sağlarsınız. 5-6 personel ile günlerce sürecek taşıma hizmeti Asansörlü Taşıma aracı ve 1-2 personel ile bir kaç saat içerisinde tamamlanır. Bu da maddi olarak avantaj sağlar. Asansörlü Nakliyat firmamız Atik Nakliyat İstanbul’da 7/24 hizmetinizdedir.

Atik Nakliyat İş Disiplini:

- Ücretsiz expertiz hizmeti.
- Belirlenen zamanda belirlenen adreste olma.
- Tüm eşyaların dökümünün yapılması.
- Ambalaj malzemeleri ile eşyaların ambalajlanması.
- Eşya listesi tutulması.
- Listeye göre nakliye aracına yükleme.
- Yeni adreste eşyaların listeye göre teslim edilmesi.
- Mobilya ve beyaz eşyaların kurulumunun yapılması.
- İş sonunda Müşteri Memnuniyeti.
Atik Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır