Atik Nakliyat
Atik Nakliyat nakliye hizmetini uzun yıllardan bu yana sürdürmekte olup, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak, kaliteden ödün vermemiş; evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, iş yeri ve ofis taşımacılığı ve depolama gibi diğer hizmet alanlarında yıllardan beri sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız Atik Nakliyat özellikle evden eve nakliyat'ta sektörde hatrı sayılan kuruluşlardan birisidir. Bizi ön planda ve daha kaliteli kılan en büyük özelliğimiz ise müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutma gayretimizdir.

Atik Nakliyat 'ın merkezi İstanbul'da olup tüm evden eve nakliyat hizmetlerine cevap vermektedir. Sadece İstanbul da değil Türkiye'yenin bir çok ilinde hizmet vermektedir.
Atik Nakliyat;ile eşyalarınızın nakliye işlemi boyunca emin ellerde olduğunu belirtmek isteriz. Taşıma işlemi süresince özen göstermemizin yanı sıra her ihtimale karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz ve tam güvenli bir nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz.

Atik Nakliyat olarak, nakliyat ve evden eve nakliyat işlerinizi yaparken programlı çalışarak sizlere hiçbir sıkıntı yaşatmadan nakliye işini teslim ediyoruz.
Atik Nakliyat profesyonel ekibiyle taşıma planlaması ve yönetimi ile minimum hata, yüksek verim ile evden eve nakliyat ve diğer hizmet verdiği alanlarda uzmandır. Başarılı bir nakliyat işi için öncelikle iyi bir planlama ve koordinasyon gerekir.

Atik Nakliyat Olarak Vizyonumuz :
İyi bir planlama ve koordinasyonla, siz müşterilerinizin yüzünü daima gülümsetir. İnsan ve çevreyi önceleyen, çalışanların ve müşterilerinin güvenini kazanmış, evden eve nakliyat hizmetinde mükemmelliğe ulaşmaya çalışan, sürekli yenilenenfaaliyetler sonucu üretilen tecrübe ve bilgiyi paylaşan, tüm imkanlarını verimli bir şekilde kullanan, İstanbul ve Türkiye halkının gurur duyduğu, evden eve taşımacılıkta lider bir firma olmak.

Atik Nakliyat Olarak Misyonumuz :
Müşterilerimize; güvenli, kaliteli, sorunsuz, çevreci, dakik, konforlu, erişilebilir, beklentileri karşılayan ve sürdürülebilir bir evden eve taşıma hizmeti sunmaktır.

Atik Nakliyat Olarak İş Disiplinimiz:

- Ücretsiz expertiz hizmeti.
- Belirlenen zamanda belirlenen adreste olma.
- Tüm eşyaların dökümünün yapılması.
- Ambalaj malzemeleri ile eşyaların ambalajlanması.
- Eşya listesi tutulması.
- Listeye göre nakliye aracına yükleme.
- Yeni adreste eşyaların listeye göre teslim edilmesi.
- Mobilya ve beyaz eşyaların kurulumunun yapılması.
- İş sonunda Müşteri Memnuniyeti.
Atik Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır