Şehirler Arası Nakliyat
Kaliteli, güvenli işini hakkıyla yapan, şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamı arıyorsunuz? Aradığınız üst düzey kaliteli hizmeti sizlere sunacak tüm alt yapıya sahip olan Atik Nakliyat, şehirler arası nakliye hizmetiyle de en büyük çözüm ortağınız olmaya hazırdır.
Yılların deneyimiyle, uzun süredir nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız Atik Nakliyat, geçmişten günümüze kadar sayısız müşteriye hizmet vererek memnuniyetini kazanmıştır. Profesyonel anlamda birçok kurumun ve kurumsal firmanın yanı sıra bireysel müşterilerine de şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunarak, büyük takdir kazanmış olan firmamız Atik Nakliyat, şehirler arası nakliyat firmaları arasındaki yerini almaktdır.

İlk hedef olarak her daim müşteri memnuniyeti firmamızın en temel misyonu kabulünden hareketle hizmet sunan Atik Nakliyat, tüm işlerinizde büyük bir özveri göstererek sorunsuz bir şekilde işlerinizi tamamlamaktadır.
Şehirler arası nakliyat olarak, uzun yılların vermiş olduğu tecrübemiz ve sorumluluk bilincimizle daima bütçenize uygun çözümler sunmaktayız. Tüm detaylarıyla iyi bir plan dahilinde organize bir şekilde taşımacılık işlerinizde çözüm ortağınız olacak firmamız, müşteri memnuniyetini bir sorumluluk olarak görmektedir. Müşteri memnuniyetinin başarının en önemli anahtarı olduğu bilinciyle hareket ederek, Türkiye’nin her noktasına şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız.

ATİK ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
Deneyimli işini bilen profesyonel şehirler arası nakliyat firması olmanın bizlere kazandırmış olduğu yüzlerce kurumsal müşteri, profesyonelliğin gereğini yapmıştır. Çünkü profesyonellerin tercihi, her zaman yine kendi alanında profesyonel olan firmalardır. Bu nedenle profesyonel hizmet anlayışımızdan asla ödün vermeden hareket ederek, şehirler arası nakliye firmaları arasında zirvede yer alıyoruz.
Önemsiz gibi görünen en küçük detaylarda dahi büyük bir özveri ile hareket eden firma çalışanlarımız ve yöneticilerimiz, küçük detaylarında sizin için taşıdığı önemin bilincini taşımaktadır.

Şehirler Arası Nakliye işlerindeki en büyük yardımcınız olan Atik Nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunarak eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Taşımacılık işinizin başından sonuna kadar sigorta kapsamına alındığı bu hizmet sayesinde, süreç içerisinde eşyalarınızın zarar görmesi halinde değerinden zararınızı karşılayacak kapsamda sigorta yapmaktadır. Bugüne kadar sorunsuz bir şekilde hizmet vermiş olsak da, olabilecek tüm riskleri değerlendirerek profesyonel bir firma olmanın gereğini yapmaktayız.
Şehirler Arası evden eve nakliyat sunduğumuz tüm hizmetler sektörümüzle alakalı tüm kolları kapsamakta olup, şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ambar nakliyeleri ile eşyalarınızın zarar görmemesi için profesyonel parça eşya taşımacılığını tercih ederek, eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Atik Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat hizmet kapsamında sadece eşya taşıma işi değil, aynı zamanda profesyonel olarak şehirler arası işyeri taşıma işi de yapmaktadır. Ofis, büro ve fabrika gibi tüm iş yerlerinizi, büyük bir hassasiyetle taşıyarak zamanında teslim ediyoruz.

Atik Nakliyat başta; Adana, Ankara, Antalya, Bursa,Diyarbakır,Gaziantep,İzmir, Kayseri,Konya, Mersin, Trabzon gibi büyük şehirler olmak üzere, Adıyaman, Afyon Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir,Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat,Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, tüm illere şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktadır.

Atik Nakliyat İş Disiplini:

- Ücretsiz expertiz hizmeti.
- Belirlenen zamanda belirlenen adreste olma.
- Tüm eşyaların dökümünün yapılması.
- Ambalaj malzemeleri ile eşyaların ambalajlanması.
- Eşya listesi tutulması.
- Listeye göre nakliye aracına yükleme.
- Yeni adreste eşyaların listeye göre teslim edilmesi.
- Mobilya ve beyaz eşyaların kurulumunun yapılması.
- İş sonunda Müşteri Memnuniyeti.
Atik Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır