Evden Eve Nakliyat
Atik Nakliyat, İstanbul ve tüm şehirlerde evden eve yük ve eşya taşıma alanında işinin uzmanı güler yüzlü deneyimli çalışma ekibimiz ile hizmet vermektedir. Özellikle ürünleriniz ve mallarınız sigortalanmaktadır. Deneyimli ve uzman çalışma ekiplerimiz ve dünya standartlarında olan modern araç filomuz ile evden eve taşıma alanında bütün eşyalarınızı taşıma aşamasına getirene kadar itina ile koli ve paketlemesi yapılmaktadır. Uzun yılların verdiği geçmişten gelen çok uzun tecrübeye sahip ve uzman firmamız Atik Nakliyat, ekiplerimizle sıfır hata ile çalışarak bu konuda bir adım önde olun. Atik Nakliyat'ın ilk prensibi müşteri memnuniyetidir. İstanbul İçi tüm noktalara her türlü yük ve eşya taşıma hizmetleri güvenle verilmektedir.

Müşterilerimizin bu hizmetlere duyduğu talep ve ihtiyaçtan kaynaklı olarak firmamız ve çalışanlarımız olarak sizin bu tür hizmetlerde yardımcı ellerle yanınızda olarak bu süreci en hafif ve kolay biçimde atlatmanızda görev almaktayız. Günlük yaşam koşullarının getirdiği yoğunluktan dolayı ev ve ofis taşıma, mal, yük ve eşya taşıma işlerinde Sigorta Güvencesiyle istenilen adreslere zamanında hasarsız ulaştırmaktayız. Bu hizmeti satın almakta olan müşterilerimiz hem maddi hemde manevi açıdan % 100 memnun ederek işimizi sonlandırarak ayrılmaktayız.
Bizi tercih ederek işinde profesyonel olan personellerden hizmet aldığınızda doğru firmayı seçtiğiniz için kendinizle gurur duyacaksınız. Ailenizin ve sevdiklerinizin güvenle tercih edeceğiniz ve tavsiye edebileceğiniz nakliye firması. Çelik kasa kapalı modern araçlarımız ve uzun yol deneyimi olan daimi şoförlerimiz ile İstanbul geneli Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelere ve mahallelere, Türkiye'nin tüm il ve ilçelerini 7/24 çalışma anlayışımızla dolaşarak bu hizmeti ayaklarına kadar getirmekteyiz.

En büyük hizmet kaynağımız olan insan değerinin lojistik sektöründe olan her türlü talep ve arzlarını en iyi şekilde karşılayarak çalışan nakliyatçılık. Atik Nakliyat'ı arayıp iletişime geçerek gönül huzuruyla her konuda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Ücretsiz expertiz ve danışmalık hizmetleri sizlere verilmektedir.
Evden Eve nakliye hizmetinde uzman ekiplerimiz ve firma araçlarımız ile piyasada güven kazanmış firmamız sizlere kurumsal ve bireysel çözümler sunmaktadır. Evden eve taşıma, kısacası yük ve eşya taşıma alanında her türlü hizmeti vermekteyiz.

Uzman ekipler, kalifiye elemanlarımızla bütün eşyalarınız sigorta kapsamında koli ve paketlenerek gideceğiniz yere kadar güvence altına alınmaktadır. Ev eşyalarınızın istenilen adrese zamanında, hızlı ve korunaklı bir şekilde yeni evinize hasarsız teslimatı yapılmaktadır. Firmamız ve çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimizin bu zor süreci en kolay biçimde atlatmanız için her daim yanınızda olmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet karşılığında hem maddi açıdan hemde manevi açıdan memnun ederek çalışmaktayız. Profesyonel personellerimiz ile toparlama, paketleme, montaj, kurulum ve asansörlü taşıma sistemlerimiz ile elinizi suya sabuna sürmeden ev taşımayı tamamlamaktayız.

Sizin yapmanız sadece yeni evinizi kendi zevkinize göre dekor etme işi kalıyor. Geçmişten bugünlere kadar olan süreçte firmamız ve çalışanlarımızın her daim kendini ve çalışma ekipmanımızı yenileyerek ve hizmet ağımızı genişleterek müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü çalışmayı sunmaktayız. Dünya standartlarında olan modern araçlarımız ve taşıma ekipmanız ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için yatırımlarımızı bu yönde yapmaktayız. Güvenli ve kaliteli taşıma ve nakliye için bizi arayabilirsiniz. 7/24 Hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
En Kaliteli Hizmet En İyi Ekiple Verilir prensibi ile hizmetinizdeyiz.

Hizmet verdiğimiz alanda en öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Eşyalarınız deneyimli personellerimiz eşliğinde koli ve paketlenerek taşıma işlemi yapılır. Gayemiz, kaliteli ve hızlı hizmet sağlamak, sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, çalışanlarımızın üyesi olmaktan gurur duyduğu bir kurum olmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini almanın mutluluğunu yaşamak…

Atik Nakliyat İş Disiplini:

- Ücretsiz expertiz hizmeti.
- Belirlenen zamanda belirlenen adreste olma.
- Tüm eşyaların dökümünün yapılması.
- Ambalaj malzemeleri ile eşyaların ambalajlanması.
- Eşya listesi tutulması.
- Listeye göre nakliye aracına yükleme.
- Yeni adreste eşyaların listeye göre teslim edilmesi.
- Mobilya ve beyaz eşyaların kurulumunun yapılması.
- İş sonunda Müşteri Memnuniyeti.
Atik Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır