Ofis Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı hizmeti veren firmaların başında gelen Atik Nakliyat, eşya, ambalaj ve paketlemeli, asansörlü güvenli taşıma hizmeti vermektedir. Ofis nakliye çalışmalarımızda deneyimli güvenilir nakliyat hizmeti ile iş yerinizi taşıyın. En uygun fiyat avantajlarıyla fiyat teklifi ver, hemen taşın.
Bir yerden başka bir yere taşınmak insanlara her zaman zor ve zahmetli bir iş olarak görünür. Özellikle de işyerinizi taşıyacaksanız çok düşündürücü bir hal alır. Zira ofisteki bilgisayar, faks gibi değerli ve narin eşyaların zarar görebileceği fikri endişe duymanıza neden olur. Üstelik ofiste bulunan değerli evrak ve belgelere zarar gelebileceği düşüncesi de vardır. Oysa günümüzde ev taşımak kadar ofis taşımakta artık evden eve taşıma firmamız ile oldukça kolay ve güvenlidir. Çünkü evden eve taşıma firmamız taşıma işinde tecrübeli ve deneyimli ekibi ile ofisinizi hiçbir zarar ve ziyan meydana gelmeden en mükemmel şekilde yeni yerine taşımaktadır. Ofis Taşımacılığı işinde de uzman olan firmamız garantili ve güvenli bir Ofis Taşımacılığı gerçekleştirir.

Atik Nakliyat, ofisinizi yeni yerine taşımadan önce ofiste bulunan tüm eşyalarınızı ve değerli evraklarınızı hazırladığımız sigorta poliçesi ile sigorta altına alır. Ofiste bulunan tüm eşyalar tam değerinde sigorta yapılır. Böylece meydana gelebilecek en küçük bir zarar ve ziyan durumunda firmamız zararınızı kuruşu kuruşuna karşılar. Taşma işinde kullandığımız nakliye araçlarımız da sigortalı olup meydana gelebilecek bir kaza durumu olduğunda da yine eşyalarınız tam değerinde size ödenir. Bu durumlar çok nadir görülen ekstra durumlardır. Evden eve taşıma firmamız eşyalarınızı en mükemmel şekilde paketleyip muhafaza ederek taşımayı gerçekleştirdiğinde eşyalarınıza bir zarar ve ziyan gelmeden güvenli bir şekilde taşınacağını bilmelisiniz. Firmamız her ihtimale karşı sigorta sistemi uygulasa da kusursuz bir Ofis Taşıma hizmeti gerçekleştirir.

Ofisiniz yüksek katlı bir binadan başka bir yüksek katlı binaya taşınacaksa son teknoloji ile geliştirilen asansörlü taşıma sistemi kullanılarak en güvenli ve hızlı bir şekilde yeni yerine taşınmaktadır. Atik Nakliyat Ofis Taşıma firmamız kullandığı asansörlü taşıma sistemi ile taşınma işleminizin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek değerli zamanınızın size kalmasını ve işlerinizin aksamamasını hedeflemektedir. Firmamız Ofis Taşıma işinizi aynı gün içerisinde gerçekleştirerek iş kaybınızı önlemektedir. Ofisinizi en güvenli ve ne hızlı şekilde taşıyoruz.
İstanbul ve tüm Türkiye’de ofis taşıma firması arayışında olan vatandaşlarımıza özel çözümler geliştiriyoruz. Kasko sigortalı garantili ofis taşıma hizmetleri için siz değerli müşterilerimizi aşağıda sunduğumuz hizmetlerimizi incelemenizi istiyoruz.

Atik Nakliyat İş Disiplini:

- Ücretsiz expertiz hizmeti.
- Belirlenen zamanda belirlenen adreste olma.
- Tüm eşyaların dökümünün yapılması.
- Ambalaj malzemeleri ile eşyaların ambalajlanması.
- Eşya listesi tutulması.
- Listeye göre nakliye aracına yükleme.
- Yeni adreste eşyaların listeye göre teslim edilmesi.
- Mobilya ve beyaz eşyaların kurulumunun yapılması.
- İş sonunda Müşteri Memnuniyeti.
Atik Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır